+38 (044) 338-6000

БЦ 101 Tower

БЦ 101 Tower

"101 Tower" - новий еталон високих стандартів в сегменті офісної нерухомості Києва. Цей бізнес-центр примітний у всьому: неповторний вигляд, досконала інженерія, зручні планування, сервіс вищого рівня, вигідна локація.

Розмістившись на вул. Толстого, 57, біля перетину з вул. Жилянській, "101 Tower" став новою бізнес-домінантою не тільки Центрального ділового району, а й усього міста.

Згідно з концепцією, з 8-го по 27-й поверхи розміщені офісні приміщення. З урахуванням сучасних вимог і світової практики в будівлі комплексу передбачена гнучка планувальна схема, що дозволяє виконати будь-яке перепланування приміщень і розмістити кілька лотів орендарів на поверсі.

У бізнес-центрі реалізована концепція "інтелектуальної будівлі". Повна диспетчеризація всіх систем життєзабезпечення та функціонування будівлі здійснюється з єдиного пульта. Організовано систему контролю доступу з використанням електронних пластикових карт.

За допомогою централізованої системи безпеки здійснюється цілодобове відеоспостереження всередині і зовні будівлі. Першу категорію надійності електропостачання доповнює власний дизель- генератор. Комфортний мікроклімат в приміщеннях забезпечує централізована система кондиціонування, безперебійний зв'язок - сучасні оптико-волоконні лінії.

Будівля обладнана 14 вантажно-пасажирським ліфтами, в т.ч. 10 швидкісними і 1 V.I.P.

Замовити зворотній дзвінок