+38 (044) 338-6000

Проектування елеватора

Не знаєте, де замовити проектування та будівництво елеватора? Звертайтеся!

Наша компанія є лідером по будівництву сучасних зерносховищ, обладнаних всім необхідним технологічним устаткованням. Замовити проектування і будівництво елеваторів у нас - це вигідний спосіб побудувати найбільш функціональне зерносховище, яке вбереже Ваш урожай від всіх можливих ризиків.

Інженери нашої компанії беруть до уваги робочий об'єм продукції, з якою доведеться працювати замовнику, розмір території для зведення будівлі і близькість знаходження найближчих комунікацій. Виходячи з цього, розробляється повноцінний проект, який після уточнення всіх нюансів проходить затвердження в державних дозвільних службах.

В процесі будівництва елеватора увага приділяється не тільки правильному спорудженню основної конструкції, але і ведеться робота зі створення зручної інфраструктури.

elevator1

elevator2

elevator3

Типи елеваторів і специфіка їх використання

Зерносховища діляться на кілька типів. Їх функціональне призначення визначає специфіку майбутнього будівництва і устаткування елеватора.

Заготівельні елеватори використовуються на хлібоприймальних підприємствах. Основним призначенням таких зерносховищ є очищення та сушіння зерна, а також подальше відвантаження його покупцям. Це найменший тип подібного обладнання з пропускною спроможністю від 20 до 100 000 тонн.

Виробничі й перевалочні елеватори використовуються в основному в портах і на заводах. Вони значно більші і мають об'єм від 50 000 тонн. Такі елеватори відмінно підходять для тривалого зберігання зернових культур і дозованої видачі продукції оптовим покупцям.

Всі вищевказані елеватори можуть бути без проблем транспортовані в інше місце. Крім того, часто в агропромисловому комплексі використовують стаціонарні елеватори, які здатні обробляти і зберігати значно більші обсяги зерна.

Чому варто замовляти будівництво елеваторів у нас

Наша компанія займається швидким зведенням надійних зерносховищ, використовуючи сучасні технології і матеріали. Будівництво елеваторів виконується з високоякісного гальванізованого оцинкованого металу. В результаті ми можемо гарантувати десять років успішної експлуатації зерносховищ і відсутність появи корозії на поверхнях.

Пневматичний транспортер, яким ми обладнаємо елеватори, дозволяє зручно вирішувати основні проблеми з транспортуванням, сушінням і зберіганням зернових культур. Для сушарки ми використовуємо спеціальні матеріали, стійкі до агресивного середовища, підвищеної вологості і тепла.

Також будівництво елеватора нашою компанією передбачає повну автоматизацію процесу і комп'ютеризацію контролю роботи обладнання. Єдиний центр управління дозволяє швидко і ефективно керувати роботою персоналу, а також простежувати весь шлях заготовлення і відвантаження продукції.

Замовити зворотній дзвінок