+38 (044) 338-6000

Проектування ферми

Проектування ферм

Проектування ферм - це спеціалізація проектної компанії "КиївПроект". Ми розробляємо автоматизовані, ефективні в будівництві і експлуатації тваринницькі комплекси будь-якого масштабу і складності.

У проектуванні тваринницьких ферм наші фахівці намагаються досягти: максимальної продуктивності тварин і якості продукції, низької собівартості виробництва, високої продуктивнісі праці. Необхідно чітко визначити тип бажаного підприємства: товарна або племінна ферма. Технологічна лінія, готується для товарних ферм, випускає конкурентоспроможну продукцію високої якості, що відповідає державним і міжнародним стандартам.

Проектування ферми великої рогатої худоби повинно враховувати всі аспекти функціонування великого господарства. Перш за все, це грамотне генеральне планування: розташування стійл, гноєсховищ, санітарних, адміністративно-побутових приміщень, виробничої лінії, забійного цеху. Реконструкція тваринницької ферми по нашим проектам дозволяє відновити втрачену конкурентоспроможність господарства.

У проектуванні і будівництві тваринницьких ферм і комплексів основним моментом є створення ефективної, високотехнологічної системи виробництва готової продукції. Саме тому в штаті компанії "КиївПроект" є фахівці-технологи, які мають серйозний досвід у складанні технологічних схем і розбираються в специфіці обладнання.

Ми готові здійснити проектування як цілого комплексу, так і окремих його складових. Проектування забійного цеху - складний і відповідальний захід. У приміщенні, що підлягають для забійного цеху, необхідно раціонально розмістити ветеринарно-санітарний контроль, технологічне обладнання, систему утилізації відходів і знезараження стоків, а внутрішня обробка повинна відповідати суворим санітарним нормам. Високоефективні підприємства також запускають подальшу процедуру шкіряної сировини.

ferma1

ferma2

ferma3

Ескізне проектування ферм

Якісна передпроектна пропозиція повинна містити всі вихідні дані для техніко-економічного розрахунку і подальшого проектування ферм. На цьому етапі, грунтуючись на: необхідних виробничих показниках, включаючи голів, даних про ділянку, геологічної і топографічної зйомок, залягання грунтових вод, розробляється генеральний план ділянки, концепція будівель і приміщень, базова розстановка обладнання. У плані закладаються основи ефективного виробничого процесу: розташування будівель відносно один одного і на ділянці, організація ефективної взаємодії між функціональними зонами фермерського господарства. Проектування тваринницьких комплексів сильно відрізняється в залежності від виду тварин: свиноферми, птахофабрики, звіроферми, молочно-товарні ферми, м'ясо-молочні і т.д. Також представляється можливим створити ферму, в якій буде поєднуватися одночасно розведення кількох видів.

Зменшення витрат на будівництво завдяки грамотному проектування тваринницьких ферм

У малих господарствах будівництво ферм - можливість хорошого заробітку для підрядників. Часто в ході будівництва вони змінюють прийняті проектні рішення, проводять заміну матеріалів або пропонують поставити інше обладнання. Такі дії обумовлені партнерськими домовленостями будівельних фірм з постачальниками матеріалів і технічного оснащення або з бажанням власної наживи.

Щоб не допустити змін в ході будівництва, дотриматися зазначеного терміну і вартісті ми пропонуємо скористатися послугами фахівців з авторського нагляду. Це дозволить створити воістину високопродуктивне господарство за оптимальними витратами. Компанія "КиївПроект" - надійний партнер і гарантія успіху вашого підприємства.

Замовити зворотній дзвінок