+38 (044) 338-6000

Проектування корівника

Не кожен зможе спроектувати корівник під ключ

Будувництво корівника під ключ допомагає клієнту уникнути безліч проблем з паперовою тяганиною і підійти до будівництва комплексно. Будівництво під ключ дає замовнику можливість отримати готовий об'єкт, повністю придатний до експлуатації і роботи персоналу.

Для оптимального функціонування корівника необхідно вирішити проблему з комплексною утилізацією відходів. А також отримати підтримку від санітарно-епідеміологічних і ветеринарних служб. Також корівник повинен сприяти племінній ефективності і допомагати проводити різнопланові селекційні роботи.

Компанія "КиївПроект" допомагає уникнути всіх можливих ризиків, контролює кожен етап будівництва корівника, конструкція і специфіка якого буде залежати від віддаленості підприємства і його екологічності.

korivnyk1

korivnyk2

korivnyk3

Проектна документація та узгодження проекту

Будівництво корівників, як і інших об'єктів передбачає розробку проектної документації , яка включає схеми, кошториси, плани і графіки. Однак для будівель такого призначення необхідні спеціальні дозволи від органів державного нагляду. Так, без дозволу будівництва на території сільськогосподарських угідь, замовник не отримає право власності на корівник.

Узгодження проектної документації трудомісткий процес. Наші юристи допомагають отримати всі необхідні дозволи, складаючи точні плани, які розробляються згідно з прийнятими нормами будівництва. Після проходження всіх перевірок, проект отримує дозвіл у наглядових інстанцій, що означає початок будівельно-монтажних робіт.

Професійно спроектований корівник дозволить утримувати і підтримувати систему життєзабезпечення худоби. Також повинні бути створені оптимальні робочі умови для персоналу, які доглядають за тваринами і забезпечена швидка ветеринарна система.

Будівництво корівника

Після дозволу на будівництво дається старт для початку робіт. Наша компанія співпрацює з надійними субпідрядниками, які якісно виконують свою роботу згідно із затвердженими планами і у встановленими термінами. Це допоможе уникнути зриву проекту і здати корівник вчасно.

Компанія "КиївПроект" також допоможе підібрати оптимальні матеріали для будівництва, які будуть відповідати геологічним, кліматичним та іншим умовам. Ми допомагаємо налагодити поставки потрібного обладнання, яке необхідне для корівника.

Також ми проводимо авторський нагляд за реалізацією проекту і будівництвом корівника. Завдяки цьому замовник може бути впевнений в тому, що об'єкт побудований якісно, а його конструкція безпечна для утримання худоби.

Замовити зворотній дзвінок