+38 (044) 338-6000

Проектування кролячої ферми

Кроляча ферма під ключ! Будуємо швидко і якісно!

Кроляча ферма під ключ - це унікальна можливість швидко почати заробляти при мінімальних вкладеннях у виробництво. Правильно спроектоване господарство почне приносити прибуток практично відразу ж після його запуску.

Послуга «кроляча ферма під ключ», яку надає наша компанія, включає:

• розробку проектної документації;
• отримання відповідних дозвільних документів;
• прокладку зовнішніх інженерних споруд і їх підключення до муніципальних комунікацій;
• створення внутрішніх систем життєзабезпечення;
• організацію робочого простору - створення окремих приміщень різного призначення;
• установка необхідного технологічного обладнання;
• оформлення фасаду та благоустрій прилеглої території

Також при комплексному замовленні цієї послуги наші клієнти отримують значні знижки, які допомагають заощадити власні кошти.

kroliki1

kroliki2

kroliki3

Облаштування цехового і біосферного кролівництва

Кролячі ферми під ключ, які створює наша компанія під замовлення, бувають двох типів. Перший - це цехове кролівництво, що передбачає вирощування тварин в закритих приміщеннях. А другий, біосферний, максимально наближений до природних умов проживання кроликів. Обидва види фермерського господарства швидко окупаються і прості в облаштуванні.

Кожна кроляча ферма під ключ, створюється за індивідуальним проектом, який залежить від побажань клієнта і деяких особливостей земельної ділянки, виділеної під забудову. Продумуючи до дрібниць облаштування господарства, наші інженери проектують оптимальний під'їзд транспорту. Крім того, важливо запланувати, де і як будуть розташовуватися склади кормів, забійний цех, місце для вирощування тварин. Всі приміщення створюються при дотриманні санітарних вимог, які гарантують зростання здорового поголів'я кроликів.

Створення комфортних умов на фермі

Для повноцінної роботи кролячої ферми необхідно забезпечити її всім необхідним технологічним устаткуванням, а також провести всередину системи життєзабезпечення.

У приміщенні, де утримуються тварини, і відбувається оброблення їх туш, обов'язково повинна бути проведена проточна водопровідна вода. Вона дозволить дотримати необхідну чистоту в приміщенні і запобігти поширенню захворювань. Електрика, проведена всередину, дозволить підтримувати необхідну температуру в приміщенні, освітити його та забезпечити роботу сільськогосподарського обладнання.

Наша компанія надає повний комплекс послуг, які забезпечують максимальний комфорт для роботи персоналу, утримання тварин та забезпечення робочого процесу. Кроляча ферма під ключ - це Ваша можливість жити гідно! 

Замовити зворотній дзвінок