+38 (044) 338-6000

Проектування міні ферми

Міні ферма під ключ! Кращі рішення для Вас!

Міні ферма під ключ - це послуга, яка дозволяє в найкоротші терміни зайнятися прибутковим і швидко окупним бізнесом. Універсальні будови, зібрані з легких сталевих тонкостінних конструкцій, ідеально підходять для розведення будь-якої худоби або птиці. А обладнання, яке встановлюють наші фахівці, дарує можливість оптимально налагодити виробничий процес для будь-якої тваринницької галузі.

В процесі проектування інженерами компанії розробляється план внутрішніх приміщень. Для утримання великої рогатої худоби обладнуються зручні стійла, годівниці і поїлки. Якщо основним завданням міні ферми є виробництво молочних продуктів, то наші співробітники допоможуть встановити, підключити і запустити автоматизовану систему доїння. Якщо на фермі передбачається вирощування м'ясних порід птахів і тварин, то проект буде припускати створення забійних цехів та складу готової продукції. 

mini ferma1

mini ferma2

mini ferma3

Будівництво внутрішніх і зовнішніх інженерних систем

У пакет послуг «Міні ферма під ключ» обов'язково входить проектування і створення різних інженерних систем. Вони можуть працювати як від автономних станцій, встановлених прямо на території господарства, так і бути підключені до муніципальних комунікацій.

Для підключення до зовнішніх джерел води і електрики створюється окремий проект. У ньому враховуються особливості ґрунту і місцевості, відстань до найближчих магістралей необхідних ресурсів, передбачувані витрати на матеріали і роботу. Крім того, наша компанія легалізує проект шляхом затвердження його у відповідних службах. Для тих господарств, які вважають за краще мати автономні джерела електрики і води, ми підбираємо найкраще технологічне обладнання, встановлюємо і вводимо його в експлуатацію.

Піклуючись про створення максимального комфорту для обслуговуючого ферму персоналу, а також свійської птиці та худоби, наша компанія проводить внутрішні системи життєзабезпечення - опалення, електрику, водопровід. 

Переваги споруди міні ферми під ключ

Довіривши нашій компанії будівництво міні ферми під ключ, Ви отримуєте можливість швидкого старту успішного бізнесу, який, окупиться найближчим часом. Крім того, наші замовники істотно економлять, адже їх чекають приємні знижки. А якщо порахувати вартість кожної послуги окремо, то можна переконатися, наскільки вигідно замовляти повний комплекс послуг.

Ми займаємося повним проектуванням майбутньої споруди, починаючи від створення ескізу і закінчуючи офіційним затвердженням плану будівництва. А під час зведення будівлі, установки устаткування і прокладки зовнішніх трас інженерних мереж наші фахівці проводять авторський нагляд, щоб всі роботи були виконані якісно. Ми також займаємося благоустроєм прилеглої території - вивозимо будівельне сміття, вирівнюємо грунт, створюємо зручні відкриті стійла для вигулу тварин. 

Замовити зворотній дзвінок