+38 (044) 338-6000

Проектування свинарника

Проектування свинарника

Якість розробки проекту свинарника багато в чому визначає прибутковість бізнесу. Тому недооцінювати його важливість не варто, адже від закладених норм і технологій в проекті залежать умови утримання та відгодівлі тварин, їх сприятливе зростання, розмноження, приріст м'яса.

Компанія "КиївПроект" розробить ефективний проект свинарника на 100 і більше голів, враховуючи вимоги будівельних і ветеринарних норм з проектування об'єкта та побажання замовника.

Проектування свинарників починається з визначення кількості тварин під наявну площу, систем їх вмісту (щілинні або бетонні підлоги, глибока підстилка). Для створення оптимальних умов утримання свинарник об'єднує приміщення для приготування кормів, зберігання підстилок, інвентарю, кімнати для розміщення персоналу.

Призначення свинарника також визначає специфіку підсобних приміщень. Обов'язково проектується мийна, лабораторія, пункт штучного осіменіння. Визначається раціональне планування, як і в будь-якому типовому проекті будівництва свинокомплексу.
Типовий проект свинарника включає установку потужного устаткування для повітрообміну. Посилена вентиляція усуває неприємні запахи від гною, створює хороші умови для роботи персоналу. Залежно від кількості тварин закладається потужність пристроїв для подачі корму і води, відкачування гною.

Проект будівництва свинарника від "КиївПроект" завжди ефективний, оскільки детально розробляється під вид свиней, особливості регіону зведення об'єкта з урахуванням нормативних вимог. Особлива увага приділяється забезпеченню санітарних умов їх утримання.

svinarniki1

svinarniki2

svinarniki3

Ескізний проект свинарника

Проектування свинарників створить оптимальні умови для вирощування тварин при дотриманні допустимої площі на кількість голів під призначення споруди (лабораторія, склади для соломи). Технологічне проектування передбачає для свиноматки верстат від 5 кв. м, для молодняка - від 3-4 кв. м. До уваги береться висота приміщень - 2-3 м від підлоги до стелі.

Ескізний проект свиноферми на будь-яку кількість голів від "КиївПроект" розробляється з урахуванням нормативних показників вмісту тварин і оптимальних захисних зон між об'єктами споруди і житловим сектором.

Проект будівництва свинарника

Детально розроблений проект свинарника на 100 голів або 1000, в залежності від запитів клієнтів, втілюється в життя з використанням в його будівництві високоякісних матеріалів і устаткування (каркаси з оцинкованої сталі, гідрозмив гною).

Будівництво свинарських комплексів і свинарників по проектам від "КиївПроект" - це гарантія здорового росту і розмноження свиней і процвітання бізнесу власників. Ми можемо рекомендувати клієнтам перевірених підрядників, які спеціалізуються на зведенні фермерських господарств, комплексів відповідно до норм такого будівництва. 

Замовити зворотній дзвінок