+38 (044) 338-6000

Проектування тваринницького комплексу

Проектування і Будівництво тваринницьких комплексів під ключ!

Для тих, хто хоче створити власний прибутковий бізнес, пов'язаний з сільським господарством, найкращим рішенням стане будівництво тваринницьких комплексів під ключ. Наша компанія пропонує комплексний підхід до створення повноцінних ферм для розведення м'ясних порід птахів, великої рогатої худоби, свиней та інших тварин.

У комплект послуг входить:

• розробка індивідуального проекту будівництва тваринницького комплексу;
• зведення будівель різного призначення з використанням сучасних легких і міцних металевих конструкцій;
• прокладка і підключення зовнішніх інженерних систем;
• монтаж внутрішніх систем життєзабезпечення;
• установка і запуск технологічного обладнання.

Крім того, ми займаємося благоустроєм навколишньої території, створюючи навколо будівель зручну і функціональну інфраструктуру.

kompleks1

kompleks2

kompleks3

Зведення господарських будівель з ЛСТК

Будівництво тваринницьких комплексів під ключ нашою компанією відбувається шляхом використання легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК). Цей сучасний метод дозволяє в найкоротші терміни звести будівлю ангарного типу будь-якого розміру. Швидкомонтовані металеві конструкції покриваються гофрованими оцинкованими листами і зміцнюються за допомогою утеплюючих сендвіч-панелей.

Зонування внутрішнього простору в таких будівлях дозволяє оптимально налаштувати технологічний процес. Завдяки продуманому плану, який складуть для Вас інженери нашої компанії, весь процес годування і догляду за тваринами буде максимально автоматизованим. Встановлюючи лінію годування і лінію очищення від гною, можна істотно заощадити час і трудові ресурси.

Створення ефективної інфраструктури

Проектуючи будівництво тваринницьких комплексів під ключ, інженери нашої компанії ретельно продумують облаштування навколишньої території. Так, після вивезення будматеріалів і вирівнювання ландшафту, наші працівники приступають до створення інфраструктури.

Оптимальне розташування різних приміщень дозволяє ідеально налаштувати внутрішню логістику на фермі. Таким чином, корм зі складу потраплятиме в стійло вчасно, а м'ясо з обробного цеху буде потрапляти в холодильник максимально швидко. Крім того, правильно організована мережа доріг дозволить великогабаритному вантажному транспорту вчасно здійснювати відвантаження кормів і завантаження готового товару.

Окрема увага приділяється естетичному оформленню і безпеці об'єкта. Для цього дизайнери розробляють проект ландшафтного дизайну на прилеглій території, а інженери створюють надійну мережу відеокамер, датчиків руху і інших необхідних елементів.

Замовити зворотній дзвінок