+38 (044) 338-6000

Експертиза проекту

Як правильно готувати документи для отримання необхідного дозволу на будівництво

Щоб підготуватися до позавідомчих експертиз, необхідно перед подачею документації сформувати пакет початково-дозвільної документації. Для цього здійснюється узгодження культурної та історичної експертизи і узгоджується режим земельного використання ділянки забудови. Як в першому, так і в другому випадку, необхідне проведення дослідження з формуванням розділів робочої документації.

На даних етапах дуже важливо, щоб подібна робота була виконана грамотно і швидко, так як від цього залежить багато чого. Особливо, якщо необхідне усунення різних недоліків і складання нормативного коректного комплекту документів. Це дозволить швидко вийти на фінальну стадію державної експертизи.

Наша компанія «КиївПроект» має достатній досвід і кваліфікацію, щоб здійснити попередню підготовку швидко і якісно. Ми здатні залучити кваліфікованих експертів високого рівня, що гарантує виконання в повному обсязі, а також об'єктивність вихідних даних.

Бувають випадки, коли під час будівництва виникла потреба для внесення коректив в робочий проект. Згідно законодавства, це можливо виконати без повторної робочої експертизи в разі, коли зміни ніяк не можуть вплинути на показники надійності, конструктивні особливості об'єкта і міцність. Зміни приймає забудовник при повному обов'язковому узгодженні з клієнтом і проектувальником, який вносив зміни в документацію.

Як здійснюється проходження експертизи проекту

Компанія "КиївПроект" виконує розробку концепту об'єкта, ретельно підбирає рішення, які не вимагають коригувань. Навіть при винятковому випадку (зміна окремого положення технологічного регламенту), ми готові підготувати зміни в мінімальні терміни з мінімальними ризиками, щоб повторно не проходити експертизу.

Завданням позавідомчої державної експертизи є комплексна оцінка всієї проектної документації, яка повинна відповідати нормам та іншим положенням техрегламентів. Вони поширюються на складні і небезпечні об'єкти, що представляють цінність історичну, архітектурну, культурну.

Наша компанія «КиївПроект» орієнтується у всіх нюансах проходження експертизи і готова забезпечити необхідне отримання позитивного висновку. "КиївПроект" допоможе пройти всі етапи узгоджень в наглядових службах, що дозволить гарантовано отримати дозвіл на воду, газ, електропостачання тощо.

Замовити зворотній дзвінок