+38 (044) 338-6000

ЖК Obolon Residences

ЖК Obolon Residences

ЖК «Obolon Residences» (Оболонь Резіденсес) - новобудова, яка в змозі втілити мрії кожного. Розташований житловий комплекс на Оболонському проспекті, 26 у Києві. Близько новобудови, на відстані 60 метрів розташовано метро «Мінська». Одним з найважливіших плюсів розміщення «Оболонь резиденс», це хороша транспортна розв'язка.

Загальна площа будинку складає 67 000 кв. м. Комплекс складається з 3-х будівель, висота кожного займає від 24 до 26 поверхів. Три корпуси, між собою об'єднує подіум. Житловий комплекс здійснений в неокласичному стилі, з італійським мармуром, красивими люстрами і меблями з натурального дерева.

Планування квартир:

  • 1 кімнатні квартири площею від 40 м2;
  • 2 кімнатні квартири площею від 84 м2;
  • 3 кімнатна квартира площею від 136 м2;
  • 4 кімнатна квартира площею від 156 м2.

Інфраструктура

У розпорядження жителів «Obolon Residences» входять: консьєрж сервіс, спортивний зал, лаундж-зона на даху будинку, пральня, кімната для конференції, кімната для дітей. На подіумі, який об'єднує корпуси, розташовані брендові магазини і ресторани.

На території комплексу побудована парковка, що охороняється і дитячий майданчик. У пішій доступності від «Оболонь резиденс» розташовані ТЦ, 2 дитячі садки, спеціалізовані школи, одна з них з французьким ухилом, гімназія, ресторани, банківські відділення та аптеки.

Замовити зворотній дзвінок