+38 (044) 338-6000

Проектування готелю

hotel1

hotel2

hotel3

Проектування і будівництво готелів

Проектування готелю починається з технічного завдання, що визначає концепцію готелю і дає розуміння якого рівня готель, з яким номерним фондом, з яким набором послуг слід спроектувати і побудувати. Для формування правильного технічного завдання часто доцільно провести окреме маркетингове дослідження.

Готель - складний багатофункціональний комплекс, який включає в себе не тільки номерний фонд різного типу, а й складну обслуговуючу інфраструктуру, що складається з приміщень:

- рекреаційна зона;
- адміністративні приміщення;
- кухня, пральня, сушарка;
- технічні і складські приміщення;
- паркінг;
- приміщення, призначені для відпочинку відвідувачів: ресторан, бар, сауна, басейн, фітнес-зал, СПА, конференц-зал, інші приміщення.

Місткість і структура номерного фонду, наявність приміщень для відпочинку відвідувачів визначається прийнятою концепцією і рівнем готелю. За місткістю номерного фонду готелі підрозділяються на:

- малі (до 150 номерів)
- середні (від 150 до 299 номерів)
- великі (від 300 до 600 номерів)
- мегаотелі (понад 600 номерів)

При розробці планувальних рішень важливо враховувати ту обставину, що потоки обслуговуючого персоналу і відвідувачів не повинні перетинатися для максимального комфорту останніх. Тому питання зонування готелі є однією з найважливіших задач на початковому етапі проектування. При проектуванні громадських приміщень розташованих в будівлі готелю до них слід передбачити окремі входи.

Важливе значення при проектуванні готелю слід приділити дизайну екстер'єру будівлі (архітектурі) і дизайну приміщень, оскільки це впливає на привабливість і сприйняття готелю в цілому з боку відвідувачів, що також поряд з грамотними прийнятими планувальними рішеннями визначає успішність проекту готелю.

У проектуванні готелю компанії-проектувальнику слід врахувати безліч аспектів і тонкощів, тому цей відповідальний процес краще довірити професіоналам.
Звертайтеся в "КиївПроект" з питань проектування та будівництва готелів.

Замовити зворотній дзвінок