+38 (044) 338-6000

Комплексне проектування

Комплексне проектування

Наша компанія займається проектуванням об'єктів будь-якого функціонального призначення, включаючи комплексне проектування. Комплексне проектування - це найбільш затребуваний тип розробки та складання проектної документації, оскільки, досить мало проектів, які б вирішували питання будівництва окремих споруд або будівель.

Як правило, будівництво будівлі супроводжується благоустроєм території, будівництвом і проектуванням інженерних систем і комунікацій, будівництвом допоміжних споруд, що мають відношення до різних функціональних напрямків проектної діяльності.

Комплексне проектування вимагає до себе професійного відношення. Тут має велике значення створення попереднього проекту. Від якості проектування залежить подальша робота всіх служб і підприємств, які будуть проект реалізовувати. Комплексне проектування передбачає створення спільного проекту, який виглядає одним цілим, що забезпечує більш злагоджену роботу виконавців. Комплексні проекти, найбільш ефективні при будівництві великих промислових підприємств, з безліччю будівель, будов, споруд.

Комплексне проектування ділиться на кілька основних етапів. Кожен етап призначений для вирішення своїх індивідуальних завдань:

На початковому етапі виконуються передпроектні роботи. Саме на цьому етапі відбувається розміщення об'єкта на певній території. Тут визначається технічна можливість такого розміщення та особливості розміщення. З'ясовуються можливості розмірів і конфігурації майбутньої будівлі або ряду будівель, з урахуванням їх техніко-економічних показників.

На даному етапі визначається стиль майбутньої забудови, оскільки, на сьогоднішній день, велика увага приділяється не тільки техніко-економічним і технологічним параметрам, але і зовнішніми характеристиками об'єкта. Провівши попередній аналіз, наші фахівці завжди запропонують клієнтові відразу кілька варіантів розташування будівель і споруд на певній ділянці, а також, запропонують варіанти стилістичних рішень їх зовнішнього вигляду.

Далі, завдання комплексного проектування переходить до стадії вирішення внутрішньої будови об'єкта. На цьому етапі вирішуються питання висоти кожного поверху, питання їх необхідної кількості та внутрішнього планування приміщень, виходячи з призначення об'єкта і запитів замовника послуги.
Тут співробітники нашої компанії працюють в тісному контакті з клієнтом, ставлячись до цього питання дуже уважно, дотримуючись необхідних вимог і можливостей конструктивних рішень тих чи інших вузлів будівлі.

Після рішення зовнішньої і внутрішньої будови об'єктів, а також, прийняття рішення про їх розташування, команда приступає до створення повноцінного проекту. Якщо замовник проекту не пред'являє до нього претензій, і проект ним затверджений, наші фахівці приступають до розрахунків вартості майбутнього капітального будівництва.

Одним з переваг роботи з нашою компанією, слід назвати невелику вартість наших послуг, незважаючи на високу якість роботи. Також, кошторисна вартість найскладніших проектів завжди відрізняється розумними розмірами, що є відмінною рисою роботи наших фахівців.

Саме так йдуть справи, незважаючи на повне дотримання безлічі різних вимог безпеки і технічних вимог, яких необхідно дотримуватися. Проектувальники враховують будь-яку дрібницю, яка спочатку дрібниця, але потім вона загрожує проблемами для користувачів об'єкта.

Послуги комплексного проектування актуальні сьогодні, як ніколи. Але отримання хорошого результату передбачає роботу професійних проектувальників, з тривалим досвідом подібної роботи.

Наша компанія надасть високоякісні послуги своїм клієнтам, і він отримає проектну документацію високої якості, що забезпечить високу якість і прекрасний зовнішній вигляд об'єкту. Об'єкт буде абсолютно безпечний для користувачів і для навколишнього середовища, а його функціональність буде повністю відповідати вимогам виробництва, на які об'єкт розрахований.

Ніколи не варто економити на комплексному проектуванні. Якісний проект завжди дозволить досягти високих виробничих показників, високої якості продукції, а наша компанія допоможе в цьому.

Замовити зворотній дзвінок