+38 (044) 338-6000

Проектування медичної будівлі

Проектування медичної будівлі

У зв'язку зі збільшенням щільності населення і появою нових технологій в галузі охорони здоров'я в столиці і за її межами відбувається активне будівництво сучасних лікарень і поліклінік. Проектування медичних будівель має ряд істотних відмінностей у порівнянні зі зведенням промислових і житлових об'єктів, тому вимагає від фахівців додаткових знань і навичок.

Проектна організація "КиївПроект" надає свої послуги на будівельному ринку вже більше 10 років. Команда висококваліфікованих інженерів, архітекторів, конструкторів і юристів не тільки виконає раціональне планування з урахуванням особливостей кожного приміщення, а й підготує необхідний пакет документів для узгодження в наглядових органах.

Значно скоротити вартість робіт і збільшити їх ефективність допоможуть інноваційні БІМ технології, які фахівці проектної організації широко використовують при виконанні замовлень. Моделі, створені таким методом, представляють собою не просто красиву детальну картинку, але і інформацію про об'єкт для подальшого аналізу проекту і прийняття оптимальних рішень на основі даних.

Документи, креслення і розрахунки будуть оформлені, автоматизовано, що дозволить мінімізувати виникнення помилок і підготувати папери згідно з останніми змінами чинного законодавства. У програмному забезпеченні Revit, Autodesk, 360 glue і т.д. буде створена 3Dмодель об'єкта. Паралельно над створенням проекту зможуть працювати відразу кілька фахівців, що також дозволяє протягом всього процесу розподілити інформацію і скоротити кінцеві терміни виконання будівництва.

Проектування медичних будівель вимагає комплексного підходу інженерів і архітекторів. Важливо врахувати особливості кожного приміщення і створити оптимальні умови для персоналу лікарень і пацієнтів. Команда "КиївПроект" розуміє всю серйозність ситуації і гарантує якісне виконання проектних робіт.

med zdanij2

med zdanij1

med zdanij3

Особливості проектування медичних будівель

В цілому медичні об'єкти можна розділити на:

  • загальнопрофільні;
  • стоматологічні;
  • косметичні;
  • консультативно-діагностичні;
  • фізіотерапевтичні. 

При проектуванні будинків медичних установ фахівці приймають технологічні рішення, виходячи з особливостей кожного приміщення окремо. Необхідно обов'язково передбачити місце для реєстратури, холу, лікувально-діагностичного відділення з кабінетами лікарів і, в разі необхідності, палат, операційних і т.д. Обумовивши обов'язковий функціонал споруди, визначають:

• кількість поверхів;
• типи відділень;
• площу адміністративних, технічних і побутових приміщень;
• прокладку інженерних мереж.

Вкрай важливо особливу увагу приділяти енергопостачанню будівлі, оскільки часто саме від справності і безперебійної роботи приладів залежить життя людини. Інженери "КиївПроект" проведуть основну і резервну системи електроживлення. 

Замовити зворотній дзвінок