+38 (044) 338-6000

Проектування паркінгу

parking1

parking2

parking3

Проектування багаторівневих паркінгів

Паркінг є одним з найважливіших елементів інфраструктури будь-якого об'єкта нерухомості. Від його основних показників, в першу чергу, місткості, а так само зручності використання в значній мірі залежить ринкова привабливість торгово-розважального комплексу, бізнес-центру, виставкового комплексу, фітнес-центру.

Компанія "КиївПроект" пропонує комплекс послуг з професійного проектування паркінгів, будівництва, підбору паркувального обладнання та введення в експлуатацію.

Метою проектування і будівництва паркінгу є створення найбільш зручних умов власникам автомобілів, які користуються послугами паркінгу:

- розробка схеми організації руху по паркінгу автотранспорту та пішоходів при збереженні максимально можливої ​​кількості машино-місць;
- розробка схеми розміщення автомобілів на паркінгу;
- розробка схем розташування технічних засобів управління рухом: дорожньої (вертикальної і горизонтальної) розмітки, дорожніх знаків, оглядових дзеркал, штучних дорожніх нерівностей, колесовідбійних брусів і огороджувальних конструкцій;
- розробка навігаційної схеми паркінгу, що забезпечує візуальну ідентифікацію місць розташування автотранспорту на паркінгу;
- розробка схеми розташування автоматизованої паркувальної системи;
- розробка проектної документації стадій П, РД.

Автомобільний паркінг - це об'єкт підвищеної пожежонебезпеки, в зв'язку з цим при проектуванні до таких споруд пред'являються спеціальні вимоги в плані забезпечення безпеки, шляхів евакуації, вогнестійкості конструкцій і протипожежних інженерних систем.

При проектуванні багаторівневого паркінгу можливі різні варіанти рішень способів заїзду - «равлики», прямі пандуси, прямі пандуси з рознесеними на підлогу поверху відмітками рівнів.

Замовити зворотній дзвінок