+38 (044) 338-6000

Проектування навчальних закладів

Проектування навчальних закладів

navchaln zaklad1

navchaln zaklad2

navchaln zaklad3

Як має виглядати освітня установа майбутнього? Якими властивостями вона повинна володіти, яка у неї повинна бути стратегія розвитку? Що повинен враховувати проект загальноосвітнього закладу, щоб бути готовим до постійно мінливих тенденцій в освітній сфері? Це тільки декілька лежачих на поверхні питань, з якими стикається будь-яка проектна організація.

Типовий проект дитячого садка або школи, багато в чому, спрощує вирішення цих питань, але часто саме використання такого роду проектів затримують розвиток навчальної індустрії, так як більша частина з них розроблялася давно, вони були актуальні в свій час за певних життєвих обставин. Багато з них не відповідають вимогам навчального процесу і сьогоднішнього часу.

Щоб знайти відповіді на вищепоставлені питання, ми завжди беремо за точку відліку відповідь на найголовніше для нас питання: «Хто та Людина, для якої створюється все це?».
Для нас, - діти, підлітки, молоді люди, що йдуть по шляху знань, з їх щоденними навчальними потребами - основний орієнтир, який визначає набір якостей, якими має володіти сучасна школа, а «прагнення в майбутнє» - напрямок пошуку цих якостей, ключ пошуку проектних рішень.

При проектуванні архітектурних і планувальних рішень об'єктів даного розділу ми прагнемо створити образ безперешкодного руху людини до його цілей, реалізуючи це завдання через рясну присутність світла, відчуття свободи, навіяне різними образами, формами та архітектурними рішеннями.

Проектування дитячого садка, школи або вищого навчального закладу - це складне, відповідальне, але цілком вирішуванае і цікаве завдання. Ми завжди пам'ятаємо, що сучасний загальноосвітній заклад - це найважливіша щабель сходів залучення людини до навколишнього соціального середовища.

Проектування дитячого садка або школи здійснюється на підставі вимог навчальної програми, викладених в технологічному і технічному завданні на розробку проекту. В основі всіх цих вимог - створення і підтримання комфортного, безпечного і ефективного навчального процесу - основні завдання, які покладаються сьогодні на школу.

Замовити зворотній дзвінок