+38 (044) 338-6000

Проектування ресторану і кафе

restoran1

restoran2

restoran3

Проектування ресторану і кафе

Успішність будь-якого кафе, як бізнес-об'єкта, в чималому ступені залежить від грамотного проектування і використання ретельно продуманих дизайнерських рішень. Професійна розробка дизайн-проекту кафе повинна враховувати всі концептуальні нюанси і технічні особливості підприємств громадського харчування. При цьому величезна роль приділяється формуванню унікальної атмосфери, що робить заклад впізнаваним і запам'ятовується на тлі конкурентів.

Важливі етапи проектування кафе

В першу чергу необхідно визначитися з спрямованістю майбутнього закладу і його функціональністю. При цьому слід співвідносити площу закладу і вживані технології приготування їжі.

Після визначення ключових моментів і загальної концепції закладу виконується проектування кафе і об'ємно-планувальні рішення, що включає в себе наступні етапи:

1.Зонування простору

Основний його принцип - це раціональне використання площі з урахуванням її функціональності. Як правило, проектування кафе передбачає виділення кухні, підсобних приміщень, побутового приміщення для персоналу, залу для відвідувачів, барної стійки, тамбура. У великих закладах можлива наявність гардеробної і навіть поста охорони. Попередньо виконується розрахунок посадочних місць в закладі, виходячи з нормативних вимог пожежної та санітарно-епідеміологічної служб, продумуються схеми евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій. Крім того, слід врахувати наявність окремого входу для доставки продуктів і вивозу відходів.

2.Дизайн проект.

Коли визначено формат закладу і виконане планування, опрацьовуються стиль і естетична концепція. Не варто забувати про гармонізацію дизайн-проекту кафе з навколишнім ландшафтом і об'єктами поруч. Для створення власного образу закладу вивчається портрет потенційних відвідувачів, їх естетичні запити і стильові уподобання. На підставі отриманих даних виконується дизайн інтер'єру кафе, що передбачає вибір оздоблювальних матеріалів і їх колірної гами, зручність і практичність меблів, світильників, предметів декору.

3.Розробка проекту інженерних систем

Влаштування інженерно-технічних комунікацій (опалення, вентиляції, кондиціонування повітря, електропостачання, водопостачання, каналізації) вимагає розробки відповідних окремих розділів проекту. Документація по інженерним мережам містить детальну і вкрай важливу інформацію, необхідну для їх влаштування; в дизайн-проекті кафе, в свою чергу, часто містяться посилання на інші розділи проекту. У них детально описується все інженерне обладнання, включаючи спеціалізоване обладнання для кухні та барної стійки, місця установки устаткування пожежної сигналізації, і т.д.

Компанія "КиївПроект" пропонує комплексні послуги з проектування та розробки дизайну інтер'єрів кафе в повній відповідності з побажаннями замовника і в жорстких рамках дотримання санітарних і пожежних норм, що застосовуються до даного типу закладів.

Замовити зворотній дзвінок