+38 (044) 338-6000

Проектування спортивного комплексу

Проектування спортивного комплексу

Спортивні заходи вважаються одним з кращих видів активного відпочинку. Тому популярність таких видів спорту, як футбол, баскетбол та інших зростає рік від року. Щоб створити зручне місце для проведення подібних змагань, необхідно попередньо розробити якісний проект арени. Компанія "КиївПроект" готова допомогти в проектуванні арени - її фахівці мають всі необхідні знання і навички для роботи з найбільшими громадськими об'єктами.

Спочатку слід визначити, які саме види спортивних змагань буде приймати споруда. Найбільш поширеними є проекти арен для футболу. Однак поступово набирає популярність баскетбол, а також менш поширені види спорту. Від цього залежить вартість реконструкції і монтажу арени або її зведення - в кожному виді змагань є свої регламенти щодо розмірів поля, засобів забезпечення безпеки, спеціальних об'єктів та інше. Варто звернути увагу на масштаб прийнятих заходів, оскільки від нього залежать параметри проектованої арени.

Оскільки в сучасному спорті комерційна складова відіграє далеко не останню роль, проекти спортивних арен припускають розміщення на території таких об'єктів допоміжних приміщень, які приносять додатковий дохід власнику. Такими можуть бути магазини атрибутики та екіпіровки, заклади швидкого харчування, а також різноманітні зони відпочинку. У вартість проекту арени завжди входять і приміщення для обслуговуючого персоналу - охорони, клінінгових служб і багатьох інших. Компанія "КиївПроект" допоможе створити якісний проект арени, в якому враховані всі ці нюанси.

sportkompleks1

sportkompleks2

sportkompleks3

Ескізний проект арени

Основні види вихідної інформації для проектування арени - види спортивних заходів і масштаб прийнятих змагань. На підставі цього визначається передбачувана місткість споруди, а, отже - кількість трибун та місць в них. Для того щоб побудувати арену, необхідно приділити чималу увагу поділу глядацьких місць на класи. В сучасних об'єктах часто виділяються ложе для привілейованих гостей, а також сектори з найкращим оглядом і більшою вартістю квитків. Для кожної ділянки трибун проекту арени передбачаються окремі виходи - основні і евакуаційні.

Будівництво проекту арени

При будівництві спортивного об'єкту необхідно враховувати безліч нюансів, пов'язаних із забезпеченням зручності, безпеки та функціональності такої споруди. Саме тому вартість проекту арени досить велика, а при його реалізації доводиться ретельно стежити за дотриманням всіх технічних рішень. Щоб не допустити відхилень від проекту арени, а також виключити навмисну ​​економію на якості матеріалів, слід звернутися до фахівців "КиївПроект". Наші співробітники будуть супроводжувати весь процес будівництва до його завершення, а також виконають грамотний прийом отриманої споруди.

Замовити зворотній дзвінок