+38 (044) 338-6000

Проектування СТО

Проектування СТО

Для підготовки проекту автосервісу необхідні планування розташування обладнання у відповідності з технологічним циклом виконуваних робіт. Типовий проект автосервісу слід доопрацьовувати відповідно до цільової спрямованості об'єкта, прораховувати конструктивні навантаження, що враховують кількість автомісць і вагу обладнання.

Компанія "КиївПроект" більше 10-ти років займається проектуванням об'єктів будь-якої складності, керуючись безпекою і комфортом наших клієнтів!
Проектування автосервісу починається з визначення виду послуг, що надаються. Визначаються межі території, виконується розбивка на відкриту і закриту робочі зони. Продумується тип обладнання, враховуються його габарити і необхідність додаткових внутрішніх змін (оглядові канави, естакади) виходячи з його місця розташування. Прораховується потужність і пропускна здатність інженерних мереж для забезпечення безперебійної роботи сервісу.

Якщо необхідно ми підготуємо проект облаштування автосервісу: зміна планування, оптимізація внутрішнього простору.

Проект для будівництва автосервісу передбачає надання таких видів послуг: шиномонтаж, розвал-сходження, фарбування, ремонт машини будь-якої складності (легкових, вантажних автомобілів, транспортної техніки). При необхідності збільшення внутрішнього простору компанія "КиївПроект" готова запропонувати клієнтам проекти двоповерхових автосервісів.

Ми також враховуємо необхідність наявності складських приміщень, зон відпочинку для клієнтів. Продумуємо систему охоронної та пожежної сигналізації. Виходячи з кількості автомісць, прораховується електронавантаження на мережу, пропускна здатність каналізації.

sto1

sto2

sto3

Будівництво автосервісу

Щоб побудувати високоефективний автосервіс і забезпечити комфорт і безпеку клієнтів і персоналу, а також зберегти обумовлену вартість реалізації проекту автосервісу, необхідне неухильне дотримання всіх технологічних процесів, передбачених проектуванням. Наші фахівці готові порадити перевіреного підрядника і здійснити авторський нагляд, а також перевірити за підсумками будівництва можливість експлуатації об'єкта, починаючи від конструктивних елементів, закінчуючи безвідмовною роботою інженерних мереж при збільшених навантаженнях.

Компанія "КиївПроект" розробляє проекти будь-якої складності (проекти для будівлі СТО, автомийок, автосалонів і т.д.) швидко, недорого, ефективно. 

Замовити зворотній дзвінок