+38 (044) 338-6000

Проектування ТРЦ

Проектування торгових і торгово-розважальних центрів

Розробка проектної документації для об'єктів торгового призначення під силу тільки проектній організації, яка має серйозний досвід у сфері проектування об'єктів комерційної нерухомості.

Сьогодні, в умовах високої конкуренції та боротьби за частку ринку, мало звертати увагу тільки на норми і правила проектування. Проектування об'єктів торгівлі (проектування ТЦ, ТК і ТРЦ) має вестися з урахуванням особливої уваги на комерційну привабливість об'єкта для потенційних орендарів.

Торговий центр / торговий комплекс (ТЦ, або ТК) - це сукупність підприємств торгівлі, послуг, громадського харчування та розваг, підібраних відповідно до концепції конкретного ТЦ / ТК і  які здійснюють свою діяльність в спеціально спроектованому для цих цілей приміщенні (або комплексі будівель), що знаходиться в професійному управлінні.

НВК "КиївПроект", як професійна проектна організація, здійснює розробку архітектурної концепції та проектної документації для будівництва торгових центрів (проектування торгово-розважальних центрів) з опорою на найсучасніші норми і правила проектування і задані тенденції ринку в сфері торгівлі та послуг.

Компанія "КиївПроект" пропонує комплексне проектування торгових комплексів (ТК), торгових центрів (ТЦ), торгово-розважальних центрів (ТРЦ), окремо розташованих магазинів.

trc1

trc2

trc3

Проектування ТК, ТЦ, ТРЦ, ТРК: Етапи проектування:

1. Розробка комерційної концепції торгового комплексу.

Комерційна концепція необхідна для визначення формату, типу і структури ТЦ і як правило використовується для розрахунку фінансової моделі проекту і визначення потенційних операторів для комерційного наповнення. Комерційна концепція задає тон для розробки проектної документації всіх наступних етапів;

2. Розробка концепції (розробка ескізного проекту) торгового центру

- Концепція схеми планувальної організації земельної ділянки (генерального плану) торгового центру;

- Концепція впорядкування та розміщення малих архітектурних форм;

- Концепція схеми транспортного обслуговування торгового центру;

- Концепція технологічних і архітектурно-планувальних рішень торгового центру;

- Концепція пристрою внутрішньомайданчикових інженерних мереж і споруд;

- Розрахунок інженерних навантажень;

- Візуалізація майбутнього проекту (при необхідності підготовка відеоролика)

На етапі розробки концепції всі містобудівні, функціональні, технічні, технологічні, економічні та інші вимоги до проектної документації повністю відповідають вимогам діючих нормативів і законодавчих актів.

Ми професійно здійснюємо розробку проектної документації для об'єкта торговельної нерухомості!

Замовити зворотній дзвінок