+38 (044) 338-6000

Обстеження інженерних мереж

Обстеження інженерних мереж

inzhenernye sistemy2

inzhenernye sistemy1

inzhenernye sistemy3

 Обстеження інженерних мереж і їх елементів полягає у визначенні фактичного технічного стану систем, у виявленні дефектів, пошкоджень і несправностей, в кількісній оцінці фізичного і морального зносу, у встановленні відхилень від проекту і нормативних вимог.

Оцінка технічного стану інженерних систем будівель і споруд здійснюється з урахуванням середніх нормативних термінів служби елементів і інженерних пристроїв.

Моральний знос систем інженерного обладнання визначається невідповідністю його експлуатаційних якостей сучасним нормативним вимогам або відсутністю будь-якого інженерного обладнання без наявності замінюючого його за функціональним призначенням. Для кількісної оцінки морального зносу застосовується метод, що полягає у визначенні розмірів витрат на усунення зносу у відсотках до відновлювальної вартості будівлі.

При детальному обстеженні систем опалення, гарячого та холодного водопостачання проводиться обстеження корозійного стану трубопроводів і нагрівальних приладів. Корозійний стан оцінюється по глибині максимального корозійного ураження стінки металу і по середній величині звуження перетину труб корозійно-накипними відкладеннями в порівнянні з новою трубою. 

 

Замовити зворотній дзвінок