+38 (044) 338-6000

ТРЦ Ocean Plaza

ТРЦ Ocean Plaza

На сьогоднішній день це найвидатніший і найбільш відвідуваний торгово-розважальний центр в Києві, що увібрав в себе максимальну кількість унікальних характеристик. Ще до свого відкриття він був не раз нагороджений професійними преміями, як кращий проект і новий торгово-розважальний центр.

Весь молл займає 160000 кв.м., з яких тільки 70000 кв.м. здані в оренду, а решта площі зайнята інфраструктурою, яка забезпечує максимальний комфорт відвідувачам торгового центру.

У ТРЦ "Ocean Plaza» розташована найбільша торговельна галерея - тут представлені близько 300 магазинів провідних світових брендів, 30% з яких абсолютно нові для ринку України. На площі 700 кв.м. розташований "Золотий квартал" кращих брендів годинників, подарунків, аксесуарів , ювелірних прикрас і біжутерії.

Якірний орендар - продуктовий гіпермаркет "Ашан".

Розважальний сегмент складається з 30 ресторанів і кафе, 8-зального кінотеатру "Сінема Сіті" і першого в Україні дитячого разважального центру "Хеппілон".

Символом торгово-розважального центру "Океан Плаза" став величезний акваріум розташований в центральному атріумі обсягом 350000 літрів води, в якому оселилися більше 1000 представників морської фауни.

Замовити зворотній дзвінок