+38 (044) 338-6000

Підготовка тендерної документації

Підготовка тендерної документації - важлива частина до успіху!

Підготовка до тендеру є відмінною можливістю в короткі терміни оцінити варіанти, щоб здешевити реалізацію об'єкта і встановити надійне джерело для інвестицій. При цьому, конкурс виконавців можливо проводити не тільки на реалізацію проекту повністю, але і на його окремі елементи, такі як вигідні поставки матеріалів і ін. Запорука успіху в проведенні тендера більшою мірою залежить від грамотно складеної документації, відбору претендентів, а також критеріїв і алгоритмів визначення переможця.

Наша компанія «КиївПроект» готова надати надійних виконавців, а також здатна організувати тендер для підбору кращого кандидата. При цьому деякі варіанти проектів можуть закріплюватися юридично. Спочатку може здатися, що організація конкурсу є легкою процедурою: клієнтом виставляється проект на огляд і очікується найбільш дешева і вигідна пропозиція для його реалізації.

З оптимальної точки зору, посил зрозумілий, але вдалий для скління пари вікон, а перевага високотехнологічного об'єкта не так однозначно. Особливо, коли мова йде про збалансовану структуру, яка має певні вимоги по довговічності, надійності, екологічності та дизайнерським вимогам. Саме тому наша компанія «КиївПроект» здатна підготувати оптимальний алгоритм для проведення оцінки претендентів і забезпечити отримання техумов на газ, електрику, воду та ін.

Склад документів, вимоги до кандидатів - умови відбору

Тендерна документація являє собою комплект документів, який відображає суть потенційного контракту, а також необхідної методики в оцінюванні претендентів. Складається він з декількох частин:

  1. Комерційна: містить ціни з розшифровкою, умовами платіжного графіка, джерелом фінансування, банківськими гарантіями угоди і вимогами страхування з вибором типів.
  2. Технічна: відображає умови контракту, опис і ключові вимоги об'єкта торгу, інструкцію поставку матеріалів, Інфокарта для учасників, а також схема для подачі заявок, вимоги до складу замовлення на поставки.

Через високу конкуренцію потенційного виконавця, необхідно докласти максимум уваги до вимог для учасників і відобразити в тендерній документації. При необхідності, організатор може коригувати тендерні умови на власний розсуд. Наша компанія «КиївПроект» готова підготувати найоптимальніші критерії для оцінки претендента.

Замовити зворотній дзвінок