+38 (044) 338-6000

Отримання ПДД

Підготовка комплекту початково-дозвільної документації: особливості та нюанси

Комплект початково-дозвільної документації є невід'ємною частиною проектної документації, який підлягає погодженню у відповідних контролюючих органах і подається разом з прикладними готовими рішеннями. Завдяки цьому можна отримати необхідний дозвіл на введення в експлуатацію. До складу входять документи в залежності від конкретного об'єкта, умов по експлуатації.

Якщо клієнт не підготовлений, процес узгодження документації може закінчиться провалом. Це стосується і наглядових станцій, і надання певного комплекту документації для різних етапів. Крім цього, при узгодженні іноді виникають моменти неоднозначного тлумачення нормативного законодавства або зміна технологічного регламенту. Оперативно зреагувати на зміни може тільки кваліфікований проектувальник. Компанія "КиївПроект" бере на себе всю відповідальність перед замовником і готова забезпечити позитивне рішення з першого разу.

Етапи проекту і отримання початково-дозвільної документації

Початково-дозвільна документація є тривалим і трудомістким процесом. Оформлення перших документів починається ще на стадії попереднього проекту, що буде формувати всю концепцію об'єкта і стратегію будівництва. Останніми документами будуть корегування інженерних і архітектурно-конструкторських рішень, які використовуються при розробці пожежних заходів та екологічній безпеці.

Цей пакет документів потрібен також для розділу проекту технологічних рішень. А сама підготовка буде трохи складною і вимагає специфічних знань, серйозного досвіду і навичок не тільки в складанні, а й взаємодії з органами Держконтролю. Передавши нам повноваження, Ви позбудетеся від безлічі неприємностей, а ми зможемо дати гарантію позитивного результату.

При складанні і подачі на узгодження початково-дозвільної документації, можуть бути внесені зміни діючих регламентів, які є причиною необхідності внесення правок в саму проектну документацію. При самостійному узгодженні, клієнт просто повертається до процедури отримання в наступний раз. Але і це не гарантує позитивне рішення, тому наші юристи готові допомогти уникнути зайвої витрати часу, сил і нервів. «КиївПроект» - це компанія, яка здатна вирішити подібні проблеми відразу, при цьому надавши гарантію захисту інтересів замовника, а також збереження всієї концепції будівництва.

Замовити зворотній дзвінок