+38 (044) 338-6000

Отримання технічних умов

Як правильно готувати документи для отримання дозволу на будівництво

Технічні умови видаються компаніям, які відповідальні за експлуатацію електромережі в районі забудови. Під час надання замовником заяви, необхідний пакет документів в яких є ідентифікаційні дані клієнта і дані його проживання, копії установчих документів, план меж ділянки забудови, документи права власності / оренди, дані про терміни будівництва і ін.

Дотримання цих умов дає право на отримання ТУ (технічних умов), які визначають схему контролю мережі, а також необхідний перелік обладнання, щоб його забезпечити. Так як для замовника дуже важливо, щоб були надані коректні обсяги споживання. Наша компанія «КиївПроект» зможе провести необхідні розрахунки в рамках встановленого концепту.

Дані та ризики при отриманні ТУ на підключення

Технічні умови включають в себе заходи з енергозбереження, а також екологічної безпеки під час прокладання та монтажу інженерних мереж. Такі вимоги передбачають всебічне обстеження території, а також проведення експертиз. Помилки при прорахунках загрожують порушенням ефективності експлуатації, збоєм або відмовою стабільного функціонування інфраструктури.

«КиївПроект» співпрацює з перевіреними кваліфікованими фахівцями, що дозволяє гарантувати об'єктивність висновків експертизи. Якщо замовник вирішує самостійно отримати ТУ, то в деяких випадках може знадобитися реконструкція зовнішньої мережі, яка діє - це позначається на фінансах і термінах.

Крім цього, отримання ТУ на інженерні мережі та систем водопостачання ідентичні. Єдина особливість в тому, що при замовленні ТУ для водопостачання, передбачається замовлення ТУ на водовідведення. Причиною неправильного виконання може бути те, що постачальник водовідведення при виконанні визначає лише точки входу каналізаційних стоків, а також навантаження на мережу. При цьому не буде здійснюватися планування структури, що позначиться на самому проекті.

«КиївПроект» може гарантувати коректні дані для отримання дозволу, а також якісну розробку ефективних рішень під час проектування. Володіючи юридичними знаннями і досвідом, ми зможемо гарантувати оптимальну побудову стратегії в отриманні дозволу з мінімальними витратами.

Замовити зворотній дзвінок