+38 (044) 338-6000

Про компанію

Послуги по генпідряду: правильний вибір проектної організації

Науково-виробнича компанія «КиївПроект» успішно працює на ринку починаючи з 2004 року. За весь час роботи, ми здійснили безліч найскладніших, комплексних і великих об'єктів. В даний момент компанія НВК «КиївПроект» стала кадрово-насиченою проектною організацією, що здійснює будь-які проектно-вишукувальні послуги самостійно, практично не залучаючи субподрядчіков. 

checkПрацюємо
з 2004 року 

signing the contractвиконано
435 проектів 

brickwallСумарна площа
1 178 000 м2

groupВ нашій команді
200 фахівців

Послуга генпроектувальника (генпідрядника) дозволить створити вигідні умови для здійснення проектування, що строго дотримується за термінами, прибутковості і швидкості окупності проекту. Завдяки нашій проектної організації Ви зможете залишатися спокійними, так як ми здійснимо повноцінний контроль роботи всіх підрядників.

Вибираючи НВК «КиївПроект» в якості генерального проектувальника (підрядника), Ви зможете скоротити терміни на будівництво і сконцентруватися на роботі однієї компанії, що знизить ризики неблагонадійних виконавців. Проектна організація в Києві: допомога в проектуванні, узгодженні та інших аспектах
НВК «КиївПроект» готовий надати для замовника:
       1. Якісний результат, що базується на точних розрахунках і зважених рішеннях.
       2. Вигідні умови співпраці.

Ефективність управління при грамотній організації проектної діяльності, дозволяє розміщувати підрозділи виконавців, що позначається на кінцевій вартості виконаної роботи. Розрахунок вартості ведеться при реальних затратах, що забезпечує максимально чесну вартість і відмінний результат за прийнятну ціну.

Не багато проектні організації Києва, можуть розробити проектну документацію з урахуванням всіх розділів. Нашою особливістю є можливість взаимозаменять фахівців, що гарантує своєчасне виконання і дотримання термінів, а також відповідність заявленої вартості по виконанню роботи.

В роботі, НВК «КиївПроект» перш за все ставить за мету, оптимізування рішень і витрат клієнта. А показники такої роботи досягаються завдяки продуманим пропозицій, що підвищують комфорт і функціональність самого об'єкта, знижуючи вартість на експлуатацію.

Ефективність управління інженерно-проектної організації «КиївПроект»

Якість наших послуг і дотримання всіх термінів при виконанні замовлення досягнуто завдяки впровадженню високих стандартів виконання, використання ефективних передових технологій і в першу чергу (BIM - технології) в комплексному проектуванні. Кращі реалізовані об'єкти наших фахівців для таких відомих компаній як: Орлан, Корпорація Nestle, Алчевський Металургійний комбінат, ЗАТ «Метро Менеджмент Україна», ТОВ «Метінвест холдинг», проекти для МВС України, ПРООН Україна, Novatech Germany, Корпорація ROSHEN, ТОВ «ЕРІСТАЙЛ -КАЗАХСТАН », ТОВ« KUAT ГРАДБУД АЛМАТИ », NAKHEEL, Royal BAM Group, Hochtief, Relhom Sp. Z.o.o., СТОВ «Ареса-Сервіс», ВАТ «Мінскпромстрой», KRONOS, Банк Михайловский.

Субпідряд в проектуванні: НСК Олімпійський, Донбас-Арена. Звертаючись до нас - Ви довіряєтеся професіоналам, які нададуть необхідний результат в найкоротші терміни!

Наші сертифікати

Замовити зворотній дзвінок