+38 (044) 338-6000

Проектування

Вам потрібно проектування об'єктів? Ми зробимо все за Вас!

Проектування об'єктів є складною і копіткою справою. Для того, щоб здійснити будівництво дитячого садка, будинку, заводу або іншого об'єкта, потрібно пройти велику кількість перешкод. Вам буде потрібно узгодити будівництво будівлі, яку плануєте будувати, знайти підрядників, а найголовніше, - необхідно розробити грамотний проект, який буде включати в себе ескізи, рабочу і проектну документацію, включаючи розділ інженерних мереж. З огляду на те, що тільки фахівцеві під силу це виконати, слід грунтовно підійти до вибору профільної компанії.

Наш професіоналізм в сфері проектування конструкції будівель і споруд підтверджується досвідом роботи фахівців по всіх розділах проекту. У команді працюють проектувальники, конструктори, фахівці з інженерних систем. Проектні роботи виконуються комплексно, що в підсумку забезпечує високу якість виконання.

За багаторічний досвід ними було виконано більше 400 проектів будівництва різного призначення, при цьому частина з них достроково. А можливість передбачити нюанси дозволяє оптимізувати витрати клієнта і підвищити експлуатаційні характеристики об'єкта. Таким чином, повноцінно гарантований успіх.

Що ми виконуємо:

Причини, через які слід замовити проектування будівництва

Проектування будівництва - складний і тривалий процес, який можна оптимізувати, якщо звернутися в компанію, що спеціалізується на цьому.

Відмінністю проектувальника від будівельника буде:

  • проектувальник прораховує не лише саме будівництво, а й його майбутню експлуатацію, розробляючи концепцію оптимального об'єкта під конкретні цілі замовника;
  • фахівці даної області (проектного бюро) мають великий досвід і навички, що дозволяють створити максимально конструктивну концепцію;
  • будівельники часто закладають продукцію певних постачальників будівельних і інших матеріалів, з якими вони пов'язані. Наші фахівці під час проектування пропонують тільки кращі і дешевші варіанти.

Завдяки готовим проектам, Ви зможете провести тендер, що дозволить Вам вибрати відповідного підрядника. Якщо проект відсутній, то здійснюється розрахунок самостійно, а це означає, що не буде можливості вибору і об'єктивного порівняння.

Підготовлена документація дозволяє ефективно контролювати будівельників.

Ми виконуємо проектування будівель і споруд в Києві і області

Компанія "КиївПроект" має великий досвід в проектуванні будинків, що підтверджується нашим портфоліо. У нас Ви зможете замовити комплексне виконання, де завжди виконувалося успішне проектування будівель і споруд, Київ - місто, в якому ми виконали проектування фундаменту для будинків, споруд, розробляли інженерні системи та опрацьовували комплексні об'єкти з урахуванням додаткових будівель.

За весь професійний час, наша команда змогла реалізувати проекти від простих будинків, закінчуючи найскладнішими спорудами, а саме: торговельні центри, житлові комплекси, заводи і цехи, бази відпочинку, SPA-комплекси, ферми, склади, готелі і дитячі сади, а також інших об'єктів, кожен з них унікальний. Нестандартний підхід дозволив нам створити високоефективні об'єкти, що доповнюють архітектурне поєднання міста. Для того, щоб переконатися в цьому, необхідно звернутися до нас в зручній для Вас формі, де фахівці зможуть більш детально про все розповісти.

 

Замовити зворотній дзвінок