+38 (044) 338-6000

Проектування агрокомплексiв

Проектування агрокомплексів

Агропромисловий комплекс - це найбільший міжгалузевий комплекс, який об'єднує кілька галузей економіки, спрямованих на виробництво і переробку сільськогосподарської сировини і отримання з нього продукції, яка доходить до кінцевого споживача. Це сукупність галузей економіки країни, що включає сільське господарство і галузі промисловості, тісно пов'язані із сільськогосподарським виробництвом, які здійснюють перевезення, зберігання, переробку сільськогосподарської продукції, постачання її споживачам, що забезпечують сільське господарство технікою, хімікатами і добривами, які обслуговують сільськогосподарське виробництво.

Ядром АПК є сільське господарство. Крім цього іншими гілками є машинобудування, виробництво мінеральних добрив, харчова і легка промисловість.

На даний момент в Україні очікується активний розвиток агропромислового комплексу, що вимагає зведення в стислі терміни різних сільськогосподарських споруд: корівників, свинарників, курників, ангарів, складів та інших об'єктів агропромислового комплексу. Наше головне завдання зробити будь-яке середовище з даної тематики технічно зручне і досконале. При цьому воно повинно відповідати ще й естетичним вимогам науково-технічного прогресу. Наші інженери враховують у своїй роботі норми і правила, які діють в даній галузі. Випускаючи, в силу цього, якісний продукт з найвищими показниками виробництва. Науково Виробнича Компанія "КиївПроект" в складі своїх фахівців запроектувала безліч об'єктів агропромислового комплексу. При цьому, здобувши в партнери гігантів вітчизняної промисловості. Ми готові працювати цілком і повністю на результат разом з Вами. З огляду на всі побажання і ефективне застосування нових методик наукових розробок в даній галузі. 

Замовити зворотній дзвінок