+38 (044) 338-6000

Проектування громадських будівель

Проектування громадських будівель

Проектування громадських будівель має здійснюватися лише висококваліфікованими проектними організаціями, які мають не тільки всі необхідні допуски, але також багатий досвід роботи в галузі. Хоча задача досить складна, найважливіша річ у проектуванні - це правильна організація. Отримати докладну технічну документацію та найкращі інженерні рішення. Що ми розробляли в цій галузі до цих пір? Відповідь стосується всіх регіонів України, серед яких торгові центри, готелі, соціальні та ділові центри, спортивні комплекси та багато іншого, що є нашою гордістю.

У цьому напрямку ми демонструємо продуктивну взаємодію з нашими клієнтами, що дозволяє нам в кінцевому підсумку випускати високоякісний продукт. Враховуючи не тільки державні нормативні акти та правила, але й втілення мрії споживачів. НВК "КиївПроект", повністю інтегрований у ситуацію клієнта, при розробці проектів в умовах будівництва, реконструкції, незавершеного будівництва, обмеженого бюджету та коротких термінів.

Науково-виробнича компанія "КиївПроект", розробляє проекти громадських будівель в комплексі незалежно від мети будівництва. Включаючи всі розділи: від архітектури до будівництва. У той же час, приділяючи особливу увагу документам пожежної безпеки, охороні праці та евакуаційній ділянці, адже громадське будівництво - одночасна присутність великої кількості людей. 

Замовити зворотній дзвінок