+38 (044) 338-6000

Проектування багатоповерхового будинку

Проектування багатоповерхового будинку

Компанія "КиївПроект" спеціалізується на проектуванні житлових і офісних будівель великої поверховості. Кожен проект багатоповерхового будинку має свою особливість і привертає орендарів і покупців своєю архітектурою і правильним плануванням.

Проектування багатоповерхових будинків починається з вибору концепції та напрямку експлуатації. У сучасному світі виділяють 4 основні класи подібних об'єктів: економ, стандарт, бізнес і еліт. Вибір класу будівлі вплине на ряд критеріїв, які відіб'ються на проекті: розташування, архітектурні та огороджувальні конструкції, планування внутрішніх приміщень, оздоблення фасаду, внутрішня обробка, розробка інфраструктури і т.д.

Крім цього, проектування висотних будівель повинно враховувати необхідність забезпечення безпеки і комфорту перебування, як всередині об'єкта, так і на прибудинковій території. Питання безпеки є особливо актуальним при проектуванні багатоповерхових промислових будівель.

Будівництво та ремонт багатоповерхових будинків дуже популярно через зростання ціни земельних ділянок та постійне збільшення числа приїжджих жителів, охочих вкоренитися в столиці і області. Також стрімко ростуть і вимоги покупців до житла, яке купують.

Докладні проекти багатоповерхових житлових будинків від "КиївПроект" також допомагають строго контролювати хід будівельних робіт для досягнення необхідного класу житла. Вони точно відображають техніко-економічні показники об'єкта, особливості конструктивних та інженерних рішень, які зроблять в будинку комфортні житлові умови.

bagatopoverxovij budinok1

bagatopoverxovij budinok2

bagatopoverxovij budinok3

Ескізне проектування багатоповерхових будівель

Проектування багатоповерхових будинків починається з складання ескізного проекту. На даному етапі закладається основа всього об'єкта, розробляється максимально наближена до бажаної концепція організації будівництва, планується композиційне рішення для кожного окремого приміщення або кімнати, враховуючи напрямки і вимоги по їх експлуатації. При проектуванні багатоповерхових будівель фахівці компанії "КиївПроект" також беруть до уваги правила інсоляції - відстань до інших об'єктів, вихід віконних прорізів за сторонами світу, кут падіння тіні для зведення комфортної і безпечної будівлі. Грамотний облік всіх норм і правил в ескізному проекті дозволяє легко отримати дозвіл на будівництво багатоповерхових будинків. 

Замовити зворотній дзвінок