+38 (044) 338-6000

Проектування приватного будинку

Проектування приватного будинку під ключ!

Власний теплий затишний будинок - це мрія будь-якої людини. Особливо приємно, якщо він побудований з урахуванням естетичних і практичних переваг, і в ньому панує тепла душевна атмосфера.

Наша компанія здійснює повний комплекс робіт, починаючи з попередніх розрахунків і створення проектної документації і закінчуючи декоративним оформленням фасаду, інтер'єру та прибудинкової території. Будуючи приватні будинки під ключ, ми використовуємо новітні і традиційні технології, а також перевірені надійні матеріали!

Досвідчений творчий колектив розробляє унікальні архітектурні будови, які відрізняються прекрасним видом, зручністю і тривалою експлуатацією. Крім того, здійснюючи комплексний підхід при зведенні приватних будинків, ми допомагаємо заощадити кошти нашим клієнтам. Адже на них чекають приємні знижки та додаткові послуги, які вони можуть собі дозволити замовити на збережені гроші.

privatnij budinok1

privatnij budinok2

privatnij budinok3

Індивідуальний або готовий проект?

Наша компанія пропонує прості і ефектні рішення, які допоможуть істотно скоротити час на зведення приватного будинку. Для цього варто ознайомитися з нашим каталогом типових проектів. У ньому знаходяться конструкції і фотографії найбільш популярних і використовуваних моделей житлових будівель. Вони максимально задовольняють основні потреби в комфорті, естетичний вигляд будинку, і є найбільш економічними.

Для тих, хто бачить власне житло унікальним, яке має ексклюзивний вид і планування, ми пропонуємо створення індивідуального проекту будівництва. Досвідчені дизайнери студії розроблять відповідно до побажань клієнтів екстер'єр приватного будинку. Також вони наповнять його необхідними технологіями і підключать до всіх інженерних систем для створення максимального комфорту.

Ландшафтний дизайн та облаштування інтер'єру

Для завершення створення будинку своєї мрії, наші клієнти можуть скористатися додатковими послугами наших дизайнерів. Це може бути, як естетична прикраса прибудинкової території, так і створення зручного і приємного інтер'єру.

Працюючи над проектуванням ландшафтного дизайну, завжди враховується те, наскільки гармонійно він буде виглядати на тлі того чи іншого будинку. Для створення єдиної композиції, творчий колектив нашої компанії висаджує рослини, створює унікальний рельєф місцевості, встановлює скульптурні композиції, альтанки та огорожі.

Під час роботи над інтер'єром будинку ми намагаємося його наповнити сучасними технологіями, які забезпечать приємне перебування всередині приміщень. Ну і, звичайно, внутрішній простір, облаштований нашими дизайнерами, завжди відрізняється стильним виглядом і комфортним розміщенням предметів в кімнатах. 

Замовити зворотній дзвінок