+38 (044) 338-6000

Проектування житлового комплексу

Ретельно виконаний проект житлового комплексу - запорука успіху

Проектна організація «КиївПроект» надає замовникам послуги проектування масштабних житлових комплексів. Житлові комплекси проектуються під різні групи збуту, тому доцільність таких будівель затребувана, навіть при високій вартості готових житлових площ.

Проект житлового комплексу - це багатогалузева діяльність, спрямована на створення не тільки планування житлових приміщень всередині багатоповерхового будинку, але і на створення супутніх соціальних, функціональних, інфраструктурних зон, таких як автостоянки, парковки, гаражі, дитячі майданчики і магазини.

При створенні нових житлових комплексів враховуються потреби різних груп соціального населення, а також їх фінансові можливості, тому планування житлових квартир здатне задовольнити будь-якого потенційного мешканця. Роздрібнена планування будівлі на малі і великі житлові приміщення допоможе згодом ефективніше продавати квартири різним верствам населення.

zhk1

zhk2

zhk3

Нюанси проектування житлових комплексів

Розробляючи проект масштабного житлового комплексу, фахівці компанії «КиївПроект» намагаються врахувати всі розміри в плануванні квартир. Так увага додатково приділяється таким приміщенням як гардеробні, комори, пральні і т.п. Кухні і ванні кімнати плануються з урахуванням розміщення в них додаткової техніки так, щоб мешканці не були обмежені в умовах.

Проектна документація житлових комплексів повинна також містити документацію з вирішення транспортного забезпечення в даному районі, а також враховувати земельні ділянки для подальшої побудови шкіл, дитячих садків та інших громадських організацій.

Проект житлового комплексу виконується, дотримуючись єдиного архітектурного стилю для всіх елементів. Для замовника пропонується кілька варіантів дизайну екстер'єрів та інтер'єрів об'єкта, які найбільш оптимально впишуться в міські умови на заданій ділянці забудови.

Професійне проектування житлових комплексів від «КиївПроект»

Проектування житлових комплексів це складних багаторівневий процес, який спрямований на створення, збирання, обробку та аналіз документації для будівництва різних об'єктів. Професійне планування проходить в кілька етапів, які зачіпають збір необхідної для проектування інформації, формулювання основних ідей і специфіки проекту, а також архітектурне створення зовнішніх фасадних планів.

Компанія "КиївПроект" здійснює повний перелік послуг, які входять в проектування житлових комплексів. Замовник отримує повну комплексну консультацію на початкових етапах, отримує всю необхідну інформацію в процесі проектування і в кінці приймає готовий проект комплексу.

Також компанія пропонує авторський нагляд за будівництвом за затвердженими планами, завдяки чому всі процеси зведення житлового комплексу будуть постійно контролюватися спеціальними людьми.

Замовити зворотній дзвінок