+38 (044) 338-6000

Проектування цеху

Проектування цеху

Одним з напрямків діяльності компанії "КиївПроект" є проектування цехів. З огляду на різні галузеві особливості, необхідність відповідності жорстким вимогам до функціональності і безпеки, що пред'являються до даної категорії об'єктів, розробка проекту цеху має свої характерні нюанси і технічні рішення.

Принципи проектування виробничих цехів

В першу чергу при розробці проектної документації аналізується профіль виробництва, особливості продукції, що випускається і ступінь залучення технічного обладнання. Для ефективної організації робочого процесу і його якісного поліпшення виконується зонування загального цехового простору відповідно до його конкретного функціонального призначення за допомогою компонування виробничих ділянок.
При проектуванні цехів, на підставі габаритних розмірів задіяних машин і підйомно-транспортного устаткування, чітко розраховується висота приміщень. У разі необхідності розробляються інженерні рішення для пристрою кранових систем в несучі балки залізобетонних опор основної конструкції.

Фахівцями компанії виконується розрахунок споживання енергоресурсів з урахуванням необхідного рівня потужності і витрат, необхідних для виробничих цілей, визначається структура розстановки технологічних ліній і допоміжного обладнання. В обов'язковому порядку при проектуванні виробничих цехів особлива увага приділяється системам пожежної безпеки. Незалежно від профілю виробництва в цеховому приміщенні передбачається оснащення системами пожежогасіння і пожежно-охоронною сигналізацією.

Для проектування цехів на початковому етапі іноді використовуються схеми і 3D-візуалізації, які дозволяють заздалегідь узгодити з замовником принципові рішення, збільшуючи швидкість подальшого узгодження робочої документації. Легше з самого початку швидко внести коригування в ескізний проект цеху, ніж потім переробляти великий обсяг детальної документації.

Переваги співпраці з компанією «КиївПроект»

Проектування виробничих цехів компанією "КиївПроект" - це завжди професійні рішення, спрямовані на оптимізацію технологічних процесів з урахуванням профільної специфіки підприємства і функціональної спрямованості конкретної ділянки виробництва з характерними для нього галузевими вимогами і завданнями. 

Замовити зворотній дзвінок