+38 (044) 338-6000

Проектування складу

Проектування складу

"КиївПроект" пропонує послуги з проектування складів в Києві і Київській області. Фахівці підготують повний комплект документації в стислі терміни. Будуть враховані всі вимоги замовника і діючі будівельні нормативи. Результатом стане зручний і функціональний складський комплекс, що повністю відповідає сучасним вимогам мегаполісу. Великий практичний досвід і професійні знання дозволяють співробітникам "КиївПроект" впевнено вирішувати завдання будь-якої складності.

При проектуванні складів дуже важливо врахувати організацію виробничих процесів і особливості місцевості. На початковому етапі визначаються під'їзні шляхи до будівлі, береться до уваги специфіка вантажно-розвантажувальних робіт, передбачаються стоянки для великогабаритного транспорту. В обов'язковому порядку розробляється генеральний план території.

Сучасні складські комплекси є технічно складними спорудами, які оснащуються необхідними пристроями для забезпечення руху матеріальних активів, збору, обробки і розподілу вантажів. З метою раціоналізації і підвищення ефективності бізнес-діяльності довіряти проектування складів можна тільки професіоналам. Це дозволить модернізувати організаційну структуру і ще до початку будівництва закласти основу для оптимізації витрат і підвищення рентабельності підприємства.

Професійне проектування складів дозволяє вирішувати цілий ряд актуальних економічних і технологічних завдань, таких як:

- забезпечення максимуму корисного простору для зберігання продукції;
- будівництво додаткових приміщень і господарських об'єктів для полегшення обслуговування;
- раціоналізація транспортних потоків;
- підвищення оборотності вантажів;
- полегшення вантажно-розвантажувальних заходів;
- встановлення додаткового обладнання;
- застосування різної спеціальної техніки і пристосувань.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте функціональне, надійне і зручне приміщення. Всі роботи здійснюються в повній відповідності з діючими нормативними стандартами.

Від чого залежить вартість робіт з проектування складів?

У числі основних ціноутворюючих факторів:

- терміни проектування;
- складність проекту;
- площа об'єкта;
- склад проектної документації.

Проектування складського приміщення - це завдання, що вимагає професійного підходу і участі досвідчених фахівців. Проект - це основа всіх подальших будівельних робіт. 

Правильне проектування складів дозволить точно визначити фінансові витрати на будівництво об'єкта. Забезпечується ефективність його обслуговування і експлуатації. Продуманий образ нової будівлі дозволить йому гармонійно вписатися в архітектурний ансамбль міста.

Наші фахівці підходять до виконання своїх завдань комплексно і професійно. Готовий проект буде чітко відповідати державним стандартам. Замовте проектування складів в компанії "КиївПроект"!

Замовити зворотній дзвінок