+38 (044) 338-6000

Проектування заводу і фабрики

Проектування заводів і фабрик

Зростання виробництва, обсягів експорту продукції та розвиток підприємств усіх напрямків - це стратегічна мета і завдання для будь-якої держави. Досягти прийнятних економічних показників, які забезпечують фінансову незалежність країни, можна завдяки грамотному функціонуванню промислових об'єктів, діяльність яких спрямована на забезпечення внутрішніх потреб, а також на реалізацію продукції за кордон для отримання прибутку.

Успішна робота заводу, його рентабельність і конкурентоспроможність закладаються ще на етапі його проектування. Саме від того, на скільки вдалі умови розташування підприємства, на скільки невисокий рівень собівартості продукції, на скільки гнучкий ринок збуту для вироблених товарів, залежить успішність конкретного підприємства (заводу) і напрямку бізнесу в цілому.

Промислові будівлі - найважливіший елемент в житті будь-якого виробництва. Планування заводу і окремих його цехів безпосередньо впливає на продуктивність праці працюючого тут персоналу і ефективність всієї компанії. Тому процес проектування заводу доцільно довірити спеціалізованій компанії, якою є компанія "КиївПроект".

Наші співробітники - високопрофесійні фахівці, що мають великий досвід надання послуг з проектування конструкцій, будівель, інженерних мереж, комунікацій і промислових об'єктів, заводів в цілому. В ході роботи ми ретельно аналізуємо ситуацію, враховуємо всі нюанси, специфіку виробництва, і тільки після цього приступаємо до складання безпосередньо проекту з подальшим його узгодженням і здачею в роботу.

Розробка проектної документації

Розробка проектних документів для промислового підприємства - основне завдання для знову споруджуваного і введеного в експлуатацію об'єкта. Відповідальність і ретельний підхід забезпечать майбутньому заводу швидке зростання виробництва і, як наслідок, прибутковості. Уже на етапі проектування і закладення певного типу обладнання замовник буде розуміти потенціал майбутніх потужностей, оцінюючи можливості і резерви виробництва, що вкрай важливо при довгострокових підходах до моделювання бізнесу.

Напрямки проектування

Наша компанія має колосальний досвід проектування заводів і цехів різного призначення і складності. Ми виконаємо наступні роботи:

1. Об'єкти важкої, металургійної, гірничої промисловості, проектування підприємств чорної металургії:

- проектування заводу залізобетонних виробів;
- проектування деревообробних підприємств;
- проектування цегляних заводів;
- проектування металургійних підприємств, в т.ч. підприємств кольорової металургії;
- проектування підприємств хімічної промисловості.

2. Об'єкти харчової, легкої промисловості:

- проектування швейного підприємства;
- проектування м'ясопереробних підприємств;
- проектування пивоварних заводів;
- проектування птахівницьких підприємств;
- проектування підприємств молочної промисловості;
- проектування борошномельного заводу;
- проектування хлібопекарських підприємств;
- проектування поліграфічних підприємств;
- проектування переробних підприємств;
- проектування цукрових заводів.

Основні принципи проектування заводу

У процесі складання проектів промислових підприємств наші співробітники враховують всі нюанси, що впливають на успішну роботу заводу в майбутньому. Ретельному аналізу піддаються:

- місце розташування виробничих потужностей;
- під'їзні шляхи, логістичні особливості;
- матеріально-технічна база (тип продукції, що випускається, постачання сировини, зберігання готового обладнання, матеріалів);
- допоміжні роботи, операції (ремонт, обслуговування машин, механізмів, інше);
- особливості ринку збуту для виробленого товару.

Таким чином, в ході виконання проекту майбутнього комбінату, заводу або цеху наші фахівці розглядають наступні аспекти майбутнього комплексу виробництва:

- розміщення, місце розташування підприємства;
- генеральний план заводу - вибір необхідних цехів і схема їх розташування;
- структурування процесів виробництва, що включає в себе виробничу складову (підвезення сировини, переробка, отримання напівфабрикатів, транспортування між цехами, упаковка, підготовка продукції до відвантаження, відправлення товару) і адміністративну, побутову складову (будівлі адміністрації, допоміжні приміщення, об'єкти життєзабезпечення компанії і т. д.).

Замовити зворотній дзвінок