+38 (044) 338-6000

Дозвіл на ГАЗ

Підготовка документів і дозвіл на газифікацію

Газифікація об'єкта нічим не відрізняється від будь-якої інженерної системи. Вона не може здійснюватися без схвалення організацій, які розпоряджаються розподілом ресурсів по даному району. Щоб успішно вирішити дане питання, необхідна серйозна документація, яка підтверджує правильність виконання всіх початкових передумов для підключення.

У комплект документів входить цілий набір довідок, великий список обґрунтувань та дозволів, що практично неможливо виконати непідготовленому клієнту. Фахівці компанії «КиївПроект» мають достатній досвід, щоб підготувати документи, а також забезпечити швидке проходження процедури. Якщо клієнт вирішить самостійно отримувати дозвіл для економії, то це може обернутися нескінченними повторними зверненнями, так як не завжди можна знати місцеву специфіку.

Перед отриманням дозволу, слід отримати технічні умови на підключення об'єкта до цієї мережі газопостачання. Після того, як повний пакет документів буде зібраний, потрібно звернутися із заявкою в експлуатуючу компанію газорозподільних мереж. Ми готові подати заявку ще на момент зведення споруди, скорочуючи сумарний термін здачі при повному готовому об'єкті.

Документи, необхідні для подачі на дозвіл

Для отримання дозволу необхідно подати у відповідну організацію заяву, ідентифікаційні дані заявника, правовстановлюючі документи, розрахунки норм споживання. При позитивному рішенні здійснюється видача техумов, які визначають де розташоване місце врізки, обсяг споживання, а також номенклатуру обладнання, що монтується. Крім цього, виконується перелік природоохоронних і енергозберігаючих заходів. Після чого фахівцями розраховується кошторис на будівництво.

При використанні газу для опалення, проектувальник повинен передбачити місце, де воно буде розміщуватись. Також потрібно узгоджувати питання і з фірмою, яка експлуатує магістральні мережі в газопостачанні. Цей процес дуже складний і трудомісткий по документальному і технічному змісту. Тому найкращим варіантом є заощадити нерви і кошти, довірившись фахівцям компанії «КиївПроект». 

Замовити зворотній дзвінок