+38 (044) 338-6000

Дозволи на будівництво

Як правильно готувати документи для отримання дозволу на будівництво

Одним з гострих питань є отримання дозволів на зведення споруди. Так як в великих містах є певний напрям розвитку, то будови, які зводяться, можуть порушувати загальний ансамбль. Наша компанія «КиївПроект» готова надати будь-яку допомогу в отриманні всіх необхідних довідок і виписок для отримання позитивного дозволу на будівництво.

У кожному пакеті будівельної проектної та робочої документації необхідно, щоб містились узгоджені положення з держнаглядом. Видаються вони у вигляді довідок, за якими проводяться ті чи інші типи діяльності (земляні роботи, будівництво, зведення фундаменту). Отримати дозвіл можна на самому початку проектування, коли готовий і отриманий ескіз. Для цього попередньо слід подати в держконтроль креслення і розрахунки.

Якщо займатися цим самостійно, то можна отримати відмову, яка буде через некомплектність пакету документів, грубого порушення та недотримання норм законодавства. У пакет можуть входити різні документи в залежності від індивідуального випадку. Проте, загальними залишаться документи про власність або оренду ділянки, паспорт власника або довіреність, містобудівні та геологічні плани, технічна експертна оцінка, ескізний проект будови, заява.

Відмінності отримання дозволу в залежності від виду будівництва

Через те, що містобудівний план розроблений на кілька десятків років, отримати якийсь документ на будівництво об'єкта, досить складно. Отримання можна розбити на кілька етапів: розроблення початково-дозвільної документації, подачу повного пакету документації, розгляд, видача довідки на кілька років.

Щоб уникнути непотрібних витрат часу, отримання безлічі розрізнених довідок і планів, пропонуємо скористатися нашими послугами. Наша компанія «КиївПроект» готова надати максимальну допомогу при отриманні дозволу на будівництво. А саме: зборі технічних даних і схеми розташування ділянки, створенні докладного ескізного проекту приміщень, прискоренні ухвалення рішень і складанні докладного кошторису та точних термінів будівництва.

Документи подаються від Вашого імені в повному обсязі і в зазначені терміни. Ми зможемо швидко виконати всі умови і вимоги, щоб ви змогли отримати необхідний дозвіл.

Замовити зворотній дзвінок