+38 (044) 338-6000

ТРЦ Respublika

ТРЦ Respublika

Багатофункціональний комплекс Respublika - ціла країна, об'єднана новим форматом торгівлі, розваг і стилю життя. Вперше в Україні найбільший торгово-розважальний центр буде інтегрований в житловий масив c більш ніж 1,2 м2 високоякісного житла. Жителям мікрорайону не доведеться витрачати час на пошуки затишних куточків для відпочинку або зустрічей з друзями; вони зможуть скоротити і час звичних походів по магазинах, тому що тут все поруч. У мікрорайоні будуть власні дитячі сади, школи, фітнес-центр, поліклініка, автовокзал готель і багатоповерхові паркінги. Після закінчення будівництва в житловому комплексі Respublika буде проживати близько 28 тисяч осіб, які стануть постійними відвідувачами торгово-розважального комплексу.

Особливу атмосферу в торговому центрі Respublika, що входить до складу МФК, формують понад 450 бутіків. У торговельній зоні представлені як відомі, так і нові для України бренди, для зручності покупців все магазини згруповані за асортиментом і розміщені у відповідних зонах.

Крім fashion-бутиків, в ТРЦ спеціально виділена галерея дитячих товарів з великим супермаркетом, на великих торгових площах представлені величезний якірний продуктовий гіпермаркет, меблевий гіпермаркет, гіпермаркет побутової техніки і електроніки. Для людей, які ведуть активний спосіб життя, створена спеціалізована галерея товарів для відпочинку і спорту.

Розважальна зона ТРЦ Respublika не має аналогів не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі. Вона включає найбільші за протяжністю в Східній Європі криті американські гірки, величезне, висотою з 6-поверховий будинок, колесо огляду; унікальний атракціон «Вежа обертання і падіння», аеродинамічну трубу. Крім того - фітнес-центр Спорт Лайф, великий льодовий каток, роллердром, 12-зальний кінотеатр Мультиплекс, боулінг-центр та багато іншого.

Замовити зворотній дзвінок