+38 (044) 338-6000

Узгодження

Навіщо потрібна розробка і узгодження проектної документації

Розробка та узгодження проектної документації не залежно від того, проводиться будівництво будівлі або ремонт капітальний, в першу чергу повинно починатися з пошуку фахівців, які зможуть його здійснити. Для цього найкраще підходить саме проектна компанія, оскільки у Вас буде можливість затверджувати і затвердити проектні документи.

  На першому етапі здійснюється планування ціни робіт і терміни їх виконання. А ось саме узгодження проектної документації може реалізовуватися на будь-якій стадії виконання робіт, що дозволить врахувати всі послуги, які не були зазначені спочатку. Звертаючись до фахівців, Ви зможете гарантовано отримати бажаний результат в короткі терміни.

Який порядок погодження проектної документації на будівництво

   

   Після того, як були враховані всі побажання замовника і складена проектна документація, здійснюється узгодження її в контролюючих органах. Насамперед узгоджується проектно-кошторисна документація, а потім отримуєте  дозвіл на будівництво нового або реконструкцію вже існуючого об'єкта. Завдяки великому досвіду, фахівці «КиївПроект» знають всі тонкощі отримання, необхідний перелік документів, що надаються.

    Дуже важливий порядок погодження проектної документації на будівництво, оскільки від цього залежить наскільки швидко можна буде приступити до самого будівництва і правильність його виконання. У разі, якщо Ви довірилися нашій компанії, то гарантовано отримаєте дозвільну документацію своєчасно, чим захистите себе від можливих суперечок з наглядовими службами.

Узгодження проектної документації: перевага нашої компанії

Завдяки нам Ви зможете отримати дозвіл на будівництво в префектурі, міському відділі, районній архітектурі та інших наглядових службах. З нашими фахівцями Ви можете:

  • Скоротити терміни узгодження, які можуть затягнутися до півроку. Подача спочатку правильного і повного комплекту документів дозволяє уникнути простою робочого процесу, що сприяє зниженню витрат.
  • При необхідності або бажанні, оперативно внести необхідні корективи в текстову або графічну частину проекту, а також багато інших можливостей для економії коштів і нервів.
Замовити зворотній дзвінок