+38 (044) 338-6000

Узгодження в ДАБК

Як правильно узгодити архітектуру в ДАБК

Формування концепту об'єкта на стадії ескізного проекту включає в себе облік всіх вимог щодо замовників до естетичного уявлення і функціональної спрямованості проектного рішення. Крім цього, особлива увага приділяється критичному значенню органічної інтеграції запланованого об'єкта / споруди в генплан інфраструктурного розвитку по регіону.

Наша компанія «КиївПроект» під час розробки рішень чітко відстежує тактичні і стратегічні положення регіонального містобудування. При кардинальному протиріччі із генпланом, пропонується альтернативний варіант і враховуються побажання клієнта. Це дозволяє максимально продуктивно проектувати і отримувати гарантію схвалення від адміністративних контролюючих органів.

Дизайнерські рішення, а також об'ємно-планувальні роботи безпосередньо пов'язані з балансуванням між ефективністю розробки, естетичністю, екологічною безпекою та оригінальністю, а також органічним впровадженням в інфраструктуру. Тут необхідно мати великий досвід, щоб домогтися оптимального результату, не отримуючи збиток безпроблемного узгодження.

Які бувають обмеження при узгодженні архітектури

Щоб відповідати всім вимогам, необхідно відповідати районній інфраструктурі. Для цього необхідно виконувати ряд вимог і враховувати обмеження по вибору архітектурного стилю, благоустрою території, обмежень поверховості будинків, трасування транспортного сполучення.

Перевірка відповідності проектного рішення і вимог необхідна для проходження узгодження проекту в наглядових службах. Це здійснюється в два етапи:

  1. Розгляд проекту районним фахівцем, який перевіряє документацію на відповідність правилам забудови, генплану, а також обмеженням.
  2. При відсутності зауважень, розгляд проекту головним архітектором.

Це дозволяє надати документи для наступного етапу в адміністративно-господарські та контролюючі служби. Для цього подаються містобудівний план ділянки, правовстановлюючі документи, об'ємно-планувальні схеми.

Наша компанія «КиївПроект» здатна підготувати проектну документацію, відповідну містобудівним вимогам та іншим нормам. Завдяки цьому зменшується споживання інших ресурсів, а також гарантується успішне узгодження у всіх інстанціях.

Замовити зворотній дзвінок