+38 (044) 338-6000

Технічний нагляд

Технічний нагляд за будівництвом

Комплекс дій, спрямованих на всебічний контроль за якістю виконання ремонтних та будівельних робіт, називається технічним наглядом. Подібна операція необхідна для того, щоб упевнитися у виконанні підрядниками встановлених в державі норм, стандартів і вимог по відношенню до будівельної діяльності. 

У деякому роді технагляд можна назвати контролюючою структурою, що захищає сторону замовника. Далеко не завжди забудовник має профільні знання або має вільний час, щоб відвідувати об'єкт для перевірки якості виконання робіт, тому контроль за допомогою спеціалізованого органу стає дійсно корисним.

texnaglyad1

Мета технічного нагляду

Основне призначення технагляду за будівництвом полягає у виявленні неточностей і помилок в процесі роботи підрядника, а також в запобіганні виникненню будь-яких порушень. Завдяки постійному контролю робочі завжди дотримуються встановлених норм і вимог, використовують якісні матеріали та передові технології. Технічний нагляд повинен здійснюватися з самого початку будівництва, щоб в подальшому не довелося усувати наслідки недбалості підрядника. 

Здійснення технагляду за будівництвом

При технічному нагляді в першу чергу перевірці піддаються кошториси. Це необхідно для того, щоб упевнитися в виправданості витрат і встановлених цін на матеріали і послуги. Дається оцінка відповідності реально виконаних робіт і записів в актах. Встановлюється чи дотримувалися правила, вимоги і норми в ході здійснених будівельно-ремонтних операцій. 

Технагляд покликаний підтвердити відповідність фактично куплених матеріалів і тих, які були вказані в кошторисі. Підрядник може не дотримуватися приписів проектних організацій та органів місцевого самоврядування, що також перевіряється фахівцями. Під час будівництва повинна вестися документація і звітність. Контроль допоможе визначити, чи виконується це насправді. Перевіряється також дотримання правил зберігання та складування матеріалів, обладнання на об'єкті. 

texnaglyad5

texnaglyad6

texnaglyad7

Замовити зворотній дзвінок